ROBOTİK HİZMETLER

Robotik Kontrol ve Üretim Sistemleri

KUHNKE Endüstriyel Kontrol Sistemleri

Ana pazarları makine üreticileri , tıbbi ve analitik ekipman, uçak iç ekipmanları, enerji üretimi, gıda, ambalaj, vb. sektörlerdir. Kuhnke olarak Endüstriyel Kontrol Sistemlerin de teknolojik açıdan yeni ürünlerin geliştirilmesi ve tedarikine odaklanmaktadır. Müşterilerine rekabet avantajı sunan Kuhnke müşteriye özel ürünleri hedef maliyetle ARGE yapar ve geliştirir. Almanya'da ki merkezi bir satış organizasyonunun bir parçası olan Endüstriyel Kontrol Sistemleri, İsveç ve İspanya'da satış mühendislerine sahiptir.

www.kuhnketurkey.com Tüm Ürünler

NACHI Endüstriyel Robot Çözümleri

Yüksek kalitedeki Japon NACHI endüstriyel robotları geniş ürün yelpazesiyle uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vermektedir. Bilhassa parça transfer ve paletleme, polisaj, kesme ve çapak alma gibi birçok robotik uygulama için kullanımları idealdir.

www.nachi.com.tr Tüm Ürünler

OTC Kaynak Robot Çözümleri

Japon OTC Daihen üstün nitelikli kaynak makinalarıyla entegre kaynak robotları üretmekte, ayrıca geniş ürün yelpazesiyle yaklaşık 30 yıldır Türk endüstriyel robot piyasına hizmet vermektedir. RTS Robotics OTC Daihen kaynak robotlarıyla kendi müşterilerinin ihtiyacı olan kaynak prosesi çözümlerini üretmektedir.

www.otc-daihen.de Tüm Ürünler

AUBO Collaborative İşbirlikçi Robot Çözümleri

RTS Robotics 2017 Yılından itibaren AUBO işbirlikçi robotların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Bugüne kadar AUBO işbirlikçi robotlarıyla 30’un üzerinde proje başarı ile tamamlanmıştır. İşbirlikçi robotlar bilhassa boya ve al bırak uygulamaları için çok uygundur. Cobotlar esnek yapıları, hafif ağırlıkları ve güvenli nitelikleri ile yeni nesil robot çözümleri arasında yer alır.

www.auboroboticsturkiye.com Tüm Ürünler